POSTUP

Zde vám předkládám postup získání vašeho vysněného bytu v Egyptě:

  • Na našich stránkách si vyhledáte byt, který splňuje vaše požadavky a máte možnost si vybrat byt již hotový, ale krásný a hotový byt bude stát od 100.000 euro výše, nebo si vyberete tzv: „holobyt“, který má parametry vašeho vysněného bytu, ale není dodělaný. Takový bude stát v nákupu od 500.000 Kč.
  • Pokud si z naší aktuální nabídky nevyberete, prosím vyplnte formulář na www a pošlete vaše přání a my pro vás takový byt vyhledáme a pošleme nabídku jenom pro vás.
  • Pokud spolu najdeme vhodný byt v naší lokalitě, uhradíte bezpečnostní kauci 50.000 Kč která zahrnuje ověření že je byt volný, jeho rezervaci, přípravu smlouvy s notářem a zapisu do katastru.
  • Pokud ale uvidíte více možných zajímavých bytů, koupíte si náš INVESTIČNÍ BALIČEK a přiletíte do Hurghády za námi, abyste si byty osobně prohlédly, vybrali a domluvili detaily, přitom si užili pohodu, dovolenou, golf a jiné zážitky dle vašeho přání.
  • Pokud máte byt vybraný a jeli byt čistý ( bez závazků ), rezervovaný a připravený k prodeji, uhradíte dle dohody zhruba půlku ceny bytu na náš firemní účet ( vše je oficielní a transparentní ), my pak byt uhradíme a zajistíme potřebné převody na vás a dodáme vám všechny doklady, smlouvy, výpisy z katastru.
  • Ale mezi tím, než vyřídíme vaše potřebné kroky k nabití vámi vybraného bytu, zajistíme projekt úpravy vašeho bytu, cena projektu je 50 – 150.000 Kč včetně odhadu ceny realizace této opravy.
  • Pokud navržený projekt opravy vašeho bytu schválíte, uhradíte druhou polovinu kupní ceny bytu, ta bývá zhruba podobná jako nákupní cena, takže např. Cena nákupu 500.000 Kč , cena projektu 100.000 Kč a cena realizace opravy 600.000 Kč. Ve finále získáte byt za celkovou sumu 1.200.000 Kč ale cena takto opravené a vylepšeného bytu je často 2 až 3 násobek původní kupní ceny.
  • Vy pak můžete svůj opravený byt se ziskem prodat, nebo ho užívat např. 2 měsíce v roce a zbytek roku ( v tomto případě 10 měsíců ) nás necháte váš byt pronajímat a zajistit tak návratnost vaší investice do nákupu a opravu bytu.
  • My se pak staráme o to, abychom váš byt pronajímali a byt vám vydělával alespoň 1.000 euro měsíčně, to je cca 25.000 Kč za měsíc, 250.000 Kč za 10 měsíců ( 2 měsíce v bytě bydlíte zdarma, je váš ) . Za 5 roků je pak vaše návratnost investice 1.250.000 Kč což je více jak 100% nákupní ceny a pak už jen vyděláváte. A pokud nás doporučíte, získáte provizi 10%. Nebo jsteli spokojení, si mužete zakoupit členství v našem CLUBU
Jak vypočítat návratnost investice? ROI - ŽijÚspěšně.cz